Фільми онлайн
Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013)
Джон - людина, що володіє паранормальними здібностями, розслідує нову справу. На цей раз йому належить спілкування з 16-річною наляканою дівчиною, і головному героєві належить відповісти на питання - хто така Анна? Жертва обставин або ж вбивця-соціопат?
 

Дивитися онлайн фільм Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Екстрасенс 2: Лабіринти розуму (2013)
vod.com.ua © 2018.