Фільми онлайн
Вбивство Лінкольна (2013)
HD
АРК ТВ
Дивитися онлайн!

Вбивство Лінкольна (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Вбивство Лінкольна (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Вбивство Лінкольна (2013)
Увечері 14 квітня 1865 року, всього через кілька днів після капітуляції генерала у Аппоматтокса, фанатичний прихильник Конфедерації Джон Вілкс Бут привів у виконання план змовників. Вони збиралися не тільки вбити президента Авраама Лінкольна, але і повалити уряд Сполучених Штатів, сподіваючись на те, що Конфедерація відродиться з попелу.
 

Дивитися онлайн фільм Вбивство Лінкольна (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Вбивство Лінкольна (2013)
vod.com.ua © 2018.