Фільми онлайн
Z – значить Захарія (2015)
HD
xixidok
Дивитися онлайн!

Z – значить Захарія (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Z – значить Захарія (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Z – значить Захарія (2015)
У зруйнованому ядерною війною світі дивом змогла вижити 16-річна Енн. Вона зустрічає дорослого вченого на ім'я Люмис, який вже втратив надію знайти свою сім'ю. Енн дорослішає, між нею і Люмисом народжуються почуття. Ситуація ускладнюється, коли з'являється третій вижив - молодий хлопець Калеб. Починається війна за останню жінку на землі...
 

Дивитися онлайн фільм Z – значить Захарія (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Z – значить Захарія (2015)
vod.com.ua © 2018.