Фільми онлайн
Баффало Білл і індіанці (1976)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Баффало Білл і індіанці (1976) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Баффало Білл і індіанці (1976) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Баффало Білл і індіанці (1976)
Кінець ХІХ століття в Америці - це час, коли реальність легко ставала легендою і звичайні люди підіймалися до міфічних розмірів. Цей період був часом Баффало Білла. Кур'єр компанії «Поні Експрес», кавалерійський розвідник, кавалер медалі Честі, мисливець на бізонів, шоумен, актор, що став ідолом для жінок, і підприємець Баффало Білл був національним символом.

Але надмірне вживання алкоголю та увагу публіки не кращим чином позначилися на його характері і послужили причиною того, що в реальності він далеко не завжди відповідав образу легендарного героя. Коли Білл, в гонитві за славою, вмовляє вождя індіанського племені Сидячого Бика взяти участь у шоу «Дикий Захід Баффало Білла», то зовсім не чекає, що той має свій власний таємний сценарій, що включає президента Америки і генерала Кастера.

Вождь червоношкірих має намір дати Біллу хороший урок, показавши, що не можна принижувати гідність історії допомогою дешевої мелодрами.
 

Дивитися онлайн фільм Баффало Білл і індіанці (1976) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Баффало Білл і індіанці (1976)
vod.com.ua © 2018.