Фільми онлайн
38-я паралель (2004)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

38-я паралель (2004) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм 38-я паралель (2004) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму 38-я паралель (2004)
На тлі трагічних подій Корейської війни 1950-53 років - самої кровопролитної після закінчення Другої світової - показана доля однієї родини. Мирне благополуччя, щасливі очікування, мрії і надії рушаться в одно мить, коли країну охоплює хаос і жах війни. Під гуркіт танків, свист куль і розриви бомб головний герой фільму Чин-тхе намагається врятувати своїх близьких, відправивши їх на удаваний спокійним південь Корейського півострова.

Родина приєднується до колон біженців, заповнили дороги країни, і проходить крізь труднощі та випробування. Але головне нещастя чекало Чин-тхе попереду. Його молодшого брата силою забрали в солдати. Чин-тхе відчайдушно намагався перешкодити рекрутерам, але сам опинився в поїзді новобранців. Недосвідчених, ненавчених, погано озброєних хлопців негайно закидають на передову.

Їм наказано тримати оборону біля річки Нактон і не здавати позицій. Для верховного командування вони - гарматне м'ясо. Під шквальним вогнем у молодих солдатів майже немає шансів вижити.
 

Дивитися онлайн фільм 38-я паралель (2004) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм 38-я паралель (2004)
vod.com.ua © 2018.