Фільми онлайн
Дракон: Історія Брюса Лі (1993)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Дракон: Історія Брюса Лі (1993) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Дракон: Історія Брюса Лі (1993) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Дракон: Історія Брюса Лі (1993)
Біографічна драма, що розповідає про життя легендарного Брюса Лі, який загинув таємничим чином. Фільм знятий за спогадами дружини Лінди Брюса Лі Колдуелл. Творці фільму спробували показати як людину, що долає перешкоди, неухильно йде до мети.

Містика та реальність переплітаються один з одним, і Брюс Лі, великий «маленький дракон», вступає в бій не тільки з навколишньою дійсністю, але і з демоном переслідують його кошмарів.
 

Дивитися онлайн фільм Дракон: Історія Брюса Лі (1993) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Дракон: Історія Брюса Лі (1993)
vod.com.ua © 2018.