Фільми онлайн
Кібер (2015)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Кібер (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Кібер (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Кібер (2015)
Спокійне, розмірене життя сучасного світового простору. Здається, що ніщо не може порушити рівномірний, плавний хід подій, життя настільки механізована, все розраховано до найдрібнішої деталі, здавалося б, що може статися? Яка подія може вибити з колії настільки ідеально налагоджену машину? Однак саме розробки в області новітніх технологій становлять головну загрозу людству. Кращі вчені уми із США і Китаю об'єднують сили в боротьбі проти самої потужної кібернетичної атаки.
 

Дивитися онлайн фільм Кібер (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Кібер (2015)
vod.com.ua © 2018.