Фільми онлайн
Леді Гамільтон (1941)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Леді Гамільтон (1941) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Леді Гамільтон (1941) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Леді Гамільтон (1941)
Познайомившись з послом Британії в Неаполі лордом Гамільтоном, Емма незабаром стає його дружиною. Він немолодий, але знатний, її зовнішність і манери прекрасні, але минуле не бездоганно. Кожен отримав, на що розраховував, але щастя не було.

На одному зі світських прийомів Емма знайомиться з Нельсоном. Спалахнула пристрасть була так сильна, що чоловік вважав за краще просто не помічати того, що відбувається. Залишаючись формально у шлюбі, Емма і Нельсон фактично жили як чоловік і дружина аж до його трагічної загибелі в тріумфальній битві при Трафальгарі...
 

Дивитися онлайн фільм Леді Гамільтон (1941) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Леді Гамільтон (1941)
vod.com.ua © 2018.