Фільми онлайн
Астерікс завойовує Америку (1994)
-
Дивитися онлайн!

Астерікс завойовує Америку (1994) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Астерікс завойовує Америку (1994) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Астерікс завойовує Америку (1994) онлайн
«Вчора буде завтра позавчора» - так мовляли мудреці-друїди в далекі-далекі часи, коли люди вважали, що Земля найбільше схожа на піцу. Тоді був ще живий Юлій Цезарь, якому і прийшла в голову думка, як римлянам перемогти волелюбних друїдів, що проживали в маленькій галльську селі.

За наказом імператора центуріон Люцій викрав друїда Починікса і відправив його разом з псом Догматіксом на край світу. Але за ними слідом ув'язалася славна парочка Астерікс і Обелікс...

Знятий цей і інші мультфільми за мотивами популярного в Європі коміксу про пригоди Астерікса (який ніколи не знімає свій шолом - навіть для того, щоб помити голову) і його друзів, що раніше побували в Британії, Єгипті, Німеччині, а тепер занесених долею в Новий Світ, в Америку, де жили кровожерливі червоношкірі індіанці!

Астерікс завойовує Америку (1994) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Астерикс завоевывает Америку сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.