Фільми онлайн
Служителі зла (1993)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Служителі зла (1993) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Служителі зла (1993) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Служителі зла (1993)
Епоха великої династії Юэнь. Могутні секти безстрашних воїнів і магів борються за володіння мечем-Лун і шаблею Йі-Тінь, бо стародавня легенда свідчить: той, хто стане господарем, буде правити всім світом. Царство стогне від безглуздих чвар і жорстоких битв, і незабаром стає ясно, що зупинити кровопролиття зможе лише безстрашний хлопець Мо Кей, що присягнувся помститися за вбитого батька вождям ворогуючих сект.

За допомогою таємничої магії і секретних прийомів східних єдиноборств він підкорить незламні клани і відновить бажаний мир на землі своїх предків, ставши непереможним майстром стародавніх бойових мистецтв.
 

Дивитися онлайн фільм Служителі зла (1993) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Служителі зла (1993)
vod.com.ua © 2018.