Фільми онлайн
Точка обстрілу (2008)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Точка обстрілу (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Точка обстрілу (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Точка обстрілу (2008)
Під час публічного виступу на антитерористичному форумі в Саламанці (Іспанія), від рук екстремістів гине президент США - так, принаймні, подія виглядає на перший погляд. Слідом за цим потужний вибух вбиває сотні людей. Те, що трапилося, показано з різних точок зору: співробітників спецслужб, випадкових перехожих, терориста-фанатика...

Тільки простеживши за тим, що відбувається через призму сприйняття кожного з цих людей, можна наблизитися до розуміння справжньої суті подій, пов'язаних із замахом.
 

Дивитися онлайн фільм Точка обстрілу (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Точка обстрілу (2008)
vod.com.ua © 2018.