Фільми онлайн
Стартрек: Відплата (2013)
HD
Дубляж
Дивитися онлайн!

Стартрек: Відплата (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Стартрек: Відплата (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Стартрек: Відплата (2013)
Повернувшись на Землю, команда корабля «Ентерпрайз» виявляє, що діяльність і принципи їх організації підірвані зсередини. Флот скутий незрозумілим жахом і діє, поки світ все глибше занурюється в безодню.

Капітан Кірк бере на себе керівництво операцією по затриманню злочинця, відповідального за цей хаос і здатного знищити все людство.

В заплутаній грі не на життя, а на смерть, любов і дружба будуть принесені в жертву заради єдиної, що залишилося у Кірка - його команди.
 

Дивитися онлайн фільм Стартрек: Відплата (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Стартрек: Відплата (2013)
vod.com.ua © 2018.