Фільми онлайн
Поганий хороший чоловік (1973)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Поганий хороший чоловік (1973) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Поганий хороший чоловік (1973) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Поганий хороший чоловік (1973)
Замучений никчемностью і нудьгою життя, чиновник Лаєвський прагне за всяку ціну розірвати порочне коло свого існування. Його моральний антипод, натураліст Фон Корен, впевнений, що люди, подібні Лаєвському, гідні знищення. Але, всупереч бажанням і волі героїв, провидіння по-своєму розпоряджається їхніми долями...
 

Дивитися онлайн фільм Поганий хороший чоловік (1973) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Поганий хороший чоловік (1973)
vod.com.ua © 2018.