Фільми онлайн
Статський радник (2005)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Статський радник (2005) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Статський радник (2005) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Статський радник (2005)
Російська імперія, кінець XIX століття. У міністерському вагоні кур'єрського поїзда невідомим убитий колишній командир Окремого корпусу жандармів, сибірський генерал-губернатор Храпов, що прямував через Москву до місця служби. З донесення охорони випливає, що Храпов був убитий статським радником Ерастом Петровичем Фандоріним, в чиї обов'язки входило забезпечення безпеки генерал-губернатора під час його перебування в Москві.

Надзвичайна подія описана очевидцями так: модний, злегка заїкається пан 35 років з сивими скронями і чорними вусиками увійшов до вагона під час зупинки в Клині і представився належним чином. Так як охорона мала при собі докладний опис статського радника Фандоріна, підозр не виникло. «Статський радник» пройшов в купе Храпова. Через кілька хвилин генерал був знайдений убитим, злочинець втік через вікно. На місці злочину вбивцею був залишений кинджал із загадковою абревіатурою «БГ». Однак, після прибуття до Москви, супровід Храпова зустрічається з цим Фандоріним і переконується в тому, що вбивця лише видавав себе за статського радника.

Сам же Ераст Петрович приступає до негайного розслідування. Він знає, що означають букви «БГ» - це автограф членів таємної Бойової групи. Йому відомо, що тільки чиновники вищого рівня в Москві і Петербурзі могли знати про довірену йому місію охороняти Храпова. Куди ж ведуть нитки цього злочину? Хто керує загадкової «БГ»? Незабаром на допомогу Фандоріну з Петербурга прибуває сам віце-директор Департаменту поліції князь Пожарський. З його появою історія набуває несподіваний поворот...
 

Дивитися онлайн фільм Статський радник (2005) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Статський радник (2005)
vod.com.ua © 2018.