Фільми онлайн
Жінка для всіх (1991)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Жінка для всіх (1991) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Жінка для всіх (1991) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Жінка для всіх (1991)
Ганна - розлучена жінка самотня. У Марії теж немає чоловіка, але є двоє дітей. Виховуючи двох дітей без чоловіка, Марія нещасна. Вона любить Миколая. Але він одружений і не може залишитися з нею назавжди з-за хворої дочки. Після довгої відсутності Микола, не підозрюючи про те, що Марія померла, йде від дружини. Але зустрічає в її будинку незнайому жінку - її подругу Ганну, яка виховує її дітей, і вирішує залишитися з нею...
 

Дивитися онлайн фільм Жінка для всіх (1991) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Жінка для всіх (1991)
vod.com.ua © 2018.