Фільми онлайн
Короткометражка Marvel: Консультант (2011)
HD
Несмертельное оружие
Дивитися онлайн!

Короткометражка Marvel: Консультант (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Короткометражка Marvel: Консультант (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Короткометражка Marvel: Консультант (2011)
Пуенте-Антігуа, Нью-Мексико. Агент Філ Колсон зустрічається в ресторані з агентом Джаспером Ситуэллом, і повідомляє йому про те, що на вимогу ради Світової безпеки в команду повинен вступити Еміль Блонські. Директор Ф'юрі ніяк не може ігнорувати цей указ. Завдання агентів послати свого людини до генерала Россу і переконати його передати Блонські під охорону Щ. В. Т.
 

Дивитися онлайн фільм Короткометражка Marvel: Консультант (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Короткометражка Marvel: Консультант (2011)
vod.com.ua © 2018.