Фільми онлайн
В очікуванні весни (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

В очікуванні весни (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм В очікуванні весни (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму В очікуванні весни (2012)
Історія про молоду вчительку Надії Панаєвої, тільки що вийшла з стін педінституту і розпочинає своє доросле життя. Вона мріє про щастя, коханого чоловіка, власному затишному будинку.

Але її мріям, і якщо судилося збутися, то не відразу. Зрада коханого, згорілий будинок, розчарування і небажання жити - Наді доведеться пройти важкий шлях до свого щастя і зрозуміти, що справжня любов - не фантастика.
 

Дивитися онлайн фільм В очікуванні весни (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм В очікуванні весни (2012)
vod.com.ua © 2018.