Фільми онлайн
Віртуальна любов (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Віртуальна любов (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Віртуальна любов (2012)
Зарозуміла красуня не помічає свого незграбного колегу, який згорає від почуттів і втрачає дар мови кожен раз, бачачи її... Також симпатії героїні домагається дорослий респектабельний чоловік, але професійна репутація і гідність героїні не дозволяють їй прийняти залицяння шефа. Тікаючи від реальності, вона закохується в Інтернеті.

У віртуальній реальності, можливо, все, Інтернет стирає кордони... але чому ж її таємничий обранець навмисно не показує своє обличчя? Як розв'язати цей любовний трикутник і перенести віртуальні почуття в реальність?
 

Дивитися онлайн фільм Віртуальна любов (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Віртуальна любов (2012)
vod.com.ua © 2018.