Фільми онлайн
Віртуальна любов (2012)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Віртуальна любов (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Віртуальна любов (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Віртуальна любов (2012)
Зарозуміла красуня не помічає свого незграбного колегу, який згорає від почуттів і втрачає дар мови кожен раз, бачачи її... Також симпатії героїні домагається дорослий респектабельний чоловік, але професійна репутація і гідність героїні не дозволяють їй прийняти залицяння шефа. Тікаючи від реальності, вона закохується в Інтернеті.

У віртуальній реальності, можливо, все, Інтернет стирає кордони... але чому ж її таємничий обранець навмисно не показує своє обличчя? Як розв'язати цей любовний трикутник і перенести віртуальні почуття в реальність?
 

Дивитися онлайн фільм Віртуальна любов (2012) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Віртуальна любов (2012)
vod.com.ua © 2018.