Фільми онлайн
Горобчик (2011)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Горобчик (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Горобчик (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Горобчик (2011)
Головний герой цієї історії - Ігор з дитинства дружив з дівчинкою із заможної сім'ї - Світланою. Батьки обох сподівалися, що далі буде весілля і, здавалося б, щасливе життя і кар'єрне зростання Ігоря під " крильцем впливового тестя.

Однак Ігор стикається з Горобчиком - вихованкою дитячого будинку Юлією Горобчик. І виявляється, що жіноча довірливість, ніжність, доброта і наївність для нього важать більше гарантованої квартири і кар'єрних перспектив. Ігор робить свій вибір, проте Світла не має наміру здаватися. Тим більше, що на її стороні виступає мама Ігоря.

Жіночі інтриги і підступність можуть розвернути ситуацію на 180 градусів, але, коли мова йде про справжнє кохання, їй завжди супроводжує надія на щасливий фінал...
 

Дивитися онлайн фільм Горобчик (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Горобчик (2011)
vod.com.ua © 2018.