Фільми онлайн
Можете називати мене татом (2016)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Можете називати мене татом (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Можете називати мене татом (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Можете називати мене татом (2016)
Молодий, красивий хлопець Паша працює... завідувачем дитячого садка. Він романтик і ідеаліст - за це його і любить Віра. Хлопці збираються одружитися, але для початку Вірі треба представити нареченого свого тата. Вона впевнена: її кохані чоловіки обов'язково порозуміються і оцінять один одного. Паша приймає Вериного батька з відкритою душею і готовий вже називати його татом... але тут з'ясовується, що у добродушного пенсіонера - повні шафи скелетів. І не виключено, що це не просто фігура мови. Ночами він зустрічається з дивними особистостями, обумовлює якісь загадкові «операції». Його чомусь бояться сусіди. А в сараї у нього - тазик з бетоном, в якому застигли чиїсь черевики... Що за таємниці зберігає це «тато» і як вирвати кохану з чіпких лап мафії?
 

Дивитися онлайн фільм Можете називати мене татом (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Можете називати мене татом (2016)
vod.com.ua © 2018.