Фільми онлайн
Життя одна (2003)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Життя одна (2003) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Життя одна (2003) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Життя одна (2003)
Десять років шлюбу закінчилися для героїні фільму крахом: вона не змогла пробачити чоловікові інтрижки з секретаркою. Тепер вся її життя підпорядковане улюбленій справі - журналістиці.

Але від роботи на знос виникають проблеми зі здоров'ям, і лікарі настійно рекомендують їй відпочити в санаторії. Слідом за нею туди ж відправляється людина, якій доручена настільки ж відповідальна, як і секретна місія...
 

Дивитися онлайн фільм Життя одна (2003) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Життя одна (2003)
vod.com.ua © 2018.