Фільми онлайн
У бій ідуть одні «старики» (1973)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

У бій ідуть одні «старики» (1973) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм У бій ідуть одні «старики» (1973) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму У бій ідуть одні «старики» (1973)
Ця ескадрилья стала «що співає» - так капітан Титаренко підбирав собі новачків. Його «старим» було не більше двадцяти, але «желторотиков», поповнення з льотних училищ прискореного випуску, в бій все одно, по можливості, не пускали.

Їм ще багато що належало випробувати - і жар боїв, і радість першої перемоги над ворогом, і велич братерства, скріпленого кров'ю, і перше кохання, і гіркоту втрати... І настане день, коли по команді «у бій йдуть одні старики» колишні желторотики кинуться до своїх літаків...
 

Дивитися онлайн фільм У бій ідуть одні «старики» (1973) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм У бій ідуть одні «старики» (1973)
vod.com.ua © 2018.