Фільми онлайн
Непрощені (2009)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Непрощені (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Непрощені (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Непрощені (2009)
Їх шестеро: Андрій, Лекс, Сильвер, Лис, Дін і Діна - молоді, відчайдушні, готові на будь-який ризик. Аліса - господиня злачного закладу - пропонує їм хороші гроші. Але «гроші явно не легкі» - чесно попереджає Аліса. Чому вони погоджуються? У кожного за плечима свій повний кримінальних пригод шлях до цього рішення. Спочатку не зв'язані один з одним герої, волею своїх відважних доль поступово зближуються, поки не виявляються разом в Алисином справі. Вони не шкодують, що життя склалося саме так. Їм подобається свобода на грані фолу. І вони не шукають прощення - навіть перед лицем смерті...
 

Дивитися онлайн фільм Непрощені (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Непрощені (2009)
vod.com.ua © 2018.