Фільми онлайн
Заборона (2015)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Заборона (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Заборона (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Заборона (2015)
Історія кохання італійського офіцера Джакомо і православної послушниці Лори. Йде війна, і любов накладено заборону. Джакомо - італієць, і він - ворог! Так міркує обпалений війною, непримиренний до ворога російський капітан Георгій, від любові до якого тане серце черниці Палажки. Їх буде четверо, загнаних війною на маленький кам'яний острів в Ладозі. Вони всі тут, на камені, як у Бога на долоні... Кому з них судилося загинути? Кому перемогти і залишитися в живих?
 

Дивитися онлайн фільм Заборона (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Заборона (2015)
vod.com.ua © 2018.