Фільми онлайн
Як підняти мільйон. Сповідь Z@drota (2014)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Як підняти мільйон. Сповідь [email protected] (2014) - дивитися онлайн

  • Рік: 2014
  • Країна: Росія
  • Кинопоиск: 6.283
  • Жанр: драма
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Як підняти мільйон. Сповідь [email protected] (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Як підняти мільйон. Сповідь [email protected] (2014)
Женя живе в маленькому провінційному містечку. Він просиджує за комп'ютерами цілодобово, не відволікаючись на їжу та сон. Одного разу Женя з'ясовує: на віртуальної реальності можна непогано заробити. Почавши з порносайтів, юнак незабаром отримує свої перші гроші. Це в корені міняє його життя: він - не шкільний ізгой. Вчорашні вороги вітаються першими, а найкрасивіші дівчата шукають з ним зустрічей.

Розвиваючи свій бізнес, Женя в результаті опиняється перед вибором: прийняти закони корумпованого світу і стати своїм у далекою від ідеалу реальності, або піти навперейми могутнім структурам, поставивши під удар себе і своїх близьких?
 

Дивитися онлайн фільм Як підняти мільйон. Сповідь [email protected] (2014) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Як підняти мільйон. Сповідь [email protected] (2014)
vod.com.ua © 2018.