Фільми онлайн
Чужі діти (2013)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Чужі діти (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Чужі діти (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Чужі діти (2013)
Успішний бізнесмен Сергій залишає дружину Олену і дочка Асю заради нової обраниці Наташі. Ася гостро переживає розлучення батьків. На цьому ґрунті у неї з'являються проблеми зі здоров'ям, які вона приховує. Наташа народжує дочку Катю. Сергій щасливий і майже не згадує про першу сім'ю. У якийсь момент стан Асі стає критичним, її відвезли в лікарню з підозрою на лейкоз. Щоб врятувати Асю, потрібні донорські клітини, але клітини Олени та Сергія Асе майже не підходять. Лікар припускає, що донором могла б стати маленька Катя. Олена просить у Сергія і Наташі допомоги. Отримавши відмову, кидається до якогось незнайомця, який обіцяє допомогти вирішити проблему. Сергію все-таки вдається умовити Наташу допомогти Асі, але по дорозі в лікарню його жорстоко б'ють, а Катю викрадають.
 

Дивитися онлайн фільм Чужі діти (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Чужі діти (2013)
vod.com.ua © 2018.