Фільми онлайн
У далекому сорок п'ятому... Зустрічі на Ельбі (2015)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

У далекому сорок п'ятому... Зустрічі на Ельбі (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм У далекому сорок п'ятому... Зустрічі на Ельбі (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму У далекому сорок п'ятому... Зустрічі на Ельбі (2015)
Головний герой фільму лейтенант Юрій Нікітін, незважаючи на молодий вік, призначений комендантом маленького містечка Иерихов на Ельбі. При цьому Нікітін повинен взяти на себе досить серйозні обов'язки по налагодженню життя у містечку. Чотириповерховий будинок - комендатура Иерихова. Будинок раніше належав Гансу Лемке - господарю свиноферми, пекарні та сироварні. Городяни думають, що Лемке загинув, але він живий. Він ховається в штольні і через оптичний приціл снайперської гвинтівки спостерігає за всім, що відбувається в містечку, - особливо за молодим офіцером, що влаштувалися в його будинку.

Незабаром солдати Нікітіна вистежують німецьку дівчину, що сховався в підвалі одного з будинків. Вона з гітлерюгенду і стверджує, що доводиться племінницею адміралу Паулюса. Нікітін не поспішає здавати дівчину в контррозвідку. Між ними налагоджуються дружні стосунки, більше того: він ховає її від начальства. Німецька дівчина все більше подобається Нікітіну...
 

Дивитися онлайн фільм У далекому сорок п'ятому... Зустрічі на Ельбі (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм У далекому сорок п'ятому... Зустрічі на Ельбі (2015)
vod.com.ua © 2018.