Фільми онлайн
Універсальний солдат (1992)
HD
многоголосый закадровый
Дивитися онлайн!

Універсальний солдат (1992) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Універсальний солдат (1992) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Універсальний солдат (1992)
В'єтнам, 1969 рік, перша сутичка двох американських солдатів - Люка і Скотта: Люк не може стріляти в беззбройних людей, Скотт готовий вбивати і вбивати з нелюдськи-лютою жорстокістю, про яку свідчить намисто з вух, відрізаних їм у в'єтнамців. Через роки Люк і Скотт знову опиняються в одному загоні - спецпідрозділі «універсальних солдатів», яких кидають на виконання найнебезпечніших завдань (наприклад, на ліквідацію терористів).

«Універсального солдата» можна спробувати вбити, але він буде підніматися знову і знову, і якщо знадобиться, то вчені працюють над надсекретним військовим проектом, в спеціальній лабораторії займуться пожвавленням серйозно постраждав «універсалу». Однак, навіть знаючи про це, Скотт із завзятістю маніяка буде переслідувати Люка, щоб зійтися з ним у вирішальному поєдинку не на життя, а на смерть...
 

Дивитися онлайн фільм Універсальний солдат (1992) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Універсальний солдат (1992)
vod.com.ua © 2018.