Фільми онлайн
Горобиновий вальс (2009)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Горобиновий вальс (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Горобиновий вальс (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Горобиновий вальс (2009)
Це історія про подвиг юних саперів, які ціною свого життя знешкоджували мінні поля і дороги. Відповідно до постанови Держкомітету оборони в 1944-1946 роках на території Вологодської області проводилися роботи по розмінуванню Оштинского району, звільненого від німців. Були підготовлені мінери - в основному 17-20-річні дівчата. Яскрава і коротка любов головних героїв - інструктора Олексія і молодої вдови з дитиною Поліни. Несподівано повертається живим з фронту чоловік Поліни Єгор. Повідомлення про його загибель було помилковим.
 

Дивитися онлайн фільм Горобиновий вальс (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Горобиновий вальс (2009)
vod.com.ua © 2018.