Фільми онлайн
Ми з майбутнього (2008)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Ми з майбутнього (2008) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ми з майбутнього (2008) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ми з майбутнього (2008)
Дія картини розгортається в двох часових пластах: в наші дні і в роки війни, під час важких оборонних боїв серпня 1942-го. Головні герої стрічки - четверо «чорних слідопитів» (людей цієї сумнівної професії називають також «чорними копачами») - Борман, Череп, Чуха і Спирт. Вони ведуть розкопки в тих місцях, де колись йшли бої, щоб потім продати знайдені медалі, ордени, документи і німецьку зброю.

Справа це вигідна, але небезпечна. Одного разу на місці розкопок починає відбуватися щось дивне: в знайдених солдатських книжках, що належали загиблим солдатам Червоної армії, раптом виявляються фотографії самих «слідопитів». Намагаючись прийти в себе, колеги по «чорному» бізнесу відправляються купатися в озері і... потрапляють в 1942 рік. У самий розпал важких боїв.
 

Дивитися онлайн фільм Ми з майбутнього (2008) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ми з майбутнього (2008)
vod.com.ua © 2018.