Фільми онлайн
Кров не вода (2009)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Кров не вода (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Кров не вода (2009)
Аня звикла досягати всього в житті сама. Багато в чому собі відмовляючи, вона єдина в родині працює, дбає про маму і сестру. Сестра Ані - Маша - повна її протилежність. З дитинства улюблениця батьків, виконували будь-який каприз, вона звикла отримувати все найкраще і користуватися популярністю у протилежної статі.

Маша з легкістю відводить у Ані коханого, Юрія, який на ділі цікавиться не Машею або Анею, а московською пропискою. Життя підносить Ані все нові сюрпризи: несподівано з'являється людина, яка оголошує себе справжнім батьком анни. Тяжко хворий, він з'являється, щоб домогтися її прощення. Радість Ані триває недовго: батько помирає. Залишилося після нього спадок не дає родичам Ані спокою, а новоспечений москвич Юрій знову намагається перейти від однієї сестри до іншої, розбиваючи серце тепер вже Маше.

Страждання обох сестер змушують замислитися, що краще - всього добиватися самому або отримувати подарунки долі? Аня і Маша самі не можуть відповісти на це питання до самого фіналу картини, кожна мріє помінятися з сестрою місцями. У глядачів ж з'явиться можливість порівняти і переконатися - головне бути в мирі та гармонії з самим собою, не намагаючись нікому догодити.
 

Дивитися онлайн фільм Кров не вода (2009) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Кров не вода (2009)
vod.com.ua © 2018.