Фільми онлайн
Четвертий пасажир (2013)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Четвертий пасажир (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Четвертий пасажир (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Четвертий пасажир (2013)
Уляна, шкільна вчителька, схожа на героїню радянських фільмів - вона незалежна, принципова і самотня, хоч і гарна собою. Уляна розлучена, її син-студент вже не потребує опіки, і єдине наповнення життя жінки - монотонна робота.

Ймовірно, героїня так і залишилася б у своїй звичній колії і не було б щастя, та нещастя допомогло. Вирішуючи проблеми сина, Уляна відправляється в Москву і по дорозі знайомиться з крутим бізнесменом Володимиром. Єдина проблема в тому, що, боячись відштовхнути бессребреницу, Володимир представляється простим будівельником, а незабаром дізнається, що більше, ніж багатих чоловіків, Уляна ненавидить тільки брехливих.
 

Дивитися онлайн фільм Четвертий пасажир (2013) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Четвертий пасажир (2013)
vod.com.ua © 2018.