Фільми онлайн
Приборкання вогню (1972)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Приборкання вогню (1972) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Приборкання вогню (1972) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Приборкання вогню (1972)
Фільм розповідає про зародження, становлення та розвитку радянського ракетобудування - від перших п'ятирічок до створення наддалеких сучасних ракет. У фокусі уваги творців стрічки доля Андрія Башкирцева, головного конструктора, який віддав життя здійснення великої мрії - освоєння Космосу.
 

Дивитися онлайн фільм Приборкання вогню (1972) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Приборкання вогню (1972)
vod.com.ua © 2018.