Фільми онлайн
Ривок (2010)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Ривок (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Ривок (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Ривок (2010)
Його кар'єру зруйнувала заздрість. Опинившись на лікарняному ліжку, він побачив світ, в якому йому немає місця. І щоб подолати неможливе, щоб знову встати, він згадав, як колись у дитинстві зробив ривок і досяг вершини, завдяки заповітної мрії. Адже мрія піднімає з колін і розтрощує перепони.
 

Дивитися онлайн фільм Ривок (2010) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Ривок (2010)
vod.com.ua © 2018.