Фільми онлайн
А зорі тут тихі... (2015)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

А зорі тут тихі... (2015) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм А зорі тут тихі... (2015) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму А зорі тут тихі... (2015)
Травень 1942 року. В самий розпал Великої Вітчизняної війни далеко від лінії фронту, у забутого богом роз'їзду, фашисти викидають десант з метою пробратися на Кіровську залізницю і Біломорсько-Балтійський канал. Це не звичайні солдати-піхотинці, це досвідчені, вишколені диверсанти, еліта військ СС, «надлюди». А проти них - старшина Васьков і п'ять дівчат-зенітниць. Здавалося б, бій місцевого значення, але на кону - стратегічно важлива транспортна артерія, що з'єднує важливі центри країни. Зможуть чи старшина і його тендітні новобранці запобігти нацистську диверсію, і якою ціною?
 

Дивитися онлайн фільм А зорі тут тихі... (2015) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм А зорі тут тихі... (2015)
vod.com.ua © 2018.