Фільми онлайн
Монгол (2007)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Монгол (2007) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Монгол (2007) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Монгол (2007)
«Не нехтуй слабкого дитинчати - він може виявитися сином тигра», - говорить монгольська прислів'я. Хлопчик Тэмуджин, якому належить стати Чингісханом, володарем половини світу, пройшов через голод, приниження, рабство. На нього полювали, його катували і зраджували. Він вижив, хоча здавалося, що це неможливо. Його сила, розум і воля до життя були непорівнянні з можливостями звичайної людини. Його підтримувала любов Борте, першої і улюбленої дружини, яку у нього ніхто не зміг відняти.
 

Дивитися онлайн фільм Монгол (2007) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Монгол (2007)
vod.com.ua © 2018.