Фільми онлайн
Хроніка «Пекла» (2006)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Хроніка «Пекла» (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Хроніка «Пекла» (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Хроніка «Пекла» (2006)
1943 рік. Радянське командування відправляє в тил ворога розвідгрупу на чолі з капітаном Тенегиным. Їх завдання - знищити секретну лабораторію, де фашисти проводять досліди над військовополоненими з метою створення препарату, здатного у багато разів збільшити силу і витривалість людини. Але на шляху безстрашного загону стоять солдати рейху, вже відчули на собі дію препарату...
 

Дивитися онлайн фільм Хроніка «Пекла» (2006) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Хроніка «Пекла» (2006)
vod.com.ua © 2018.