Фільми онлайн
Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше (2016)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше (2016) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше (2016) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше (2016)
У світі їх називали «Асфальтоукладач», «Королева брусів» і «Руська торпеда». Борець Олександр Карелін, гімнастка Світлана Хоркіна та плавець Олександр Попов - реальні історії трьох легендарних російських спортсменів, на загальному рахунку яких 9 золотих олімпійських медалей і більше тисячі перемог! У кожного був свій шлях, своя унікальна драматична історія сходження. Три яскраві новели, засновані на реальних подіях, розкажуть про те, що залишилося за кадром спортивної хроніки і яким був шлях до вищого спортивного досягнення - Олімпійський чемпіон. Вони стали легендами світового спорту і дали можливість всій країні сказати «Ми перемогли!».
 

Дивитися онлайн фільм Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше (2016) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше (2016)
vod.com.ua © 2018.