Фільми онлайн
Поліція майбутнього: Повстання (1993)
-
Дивитися онлайн!

Поліція майбутнього: Повстання (1993) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Поліція майбутнього: Повстання (1993) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Поліція майбутнього: Повстання (1993) онлайн
Через три роки після подій першої картини співробітники Підрозділу спеціальної техніки стикаються з новою, куди більш серйозною загрозою: невідомий терорист маніпулює високотехнологічними системами Сил Самооборони Японії, сіючи руйнування і паніку на вулицях Токіо.

Уряд оголошує військовий стан, йде складна політична гра, змагаються різні відомства... Позбавлені своїх «лейборов» поліцейські гарячково проводять власне розслідування, намагаючись запобігти державний переворот.

Поліція майбутнього: Повстання (1993) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Полиция будущего: Восстание (фильм второй) сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.