Фільми онлайн
Акіра (1988)
-
Дивитися онлайн!

Акіра (1988) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Акіра (1988) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Акіра (1988) онлайн
Через 31 рік після Третьої світової війни та ядерного бомбардування столиці Японії, відтворено новий місто - Нью Токіо.

Зовні все під контролем, однак, організація країни тепер нагадує профашистський держава, найжорстокішим чином переважна спроби заколоту. В дослідних центрах проводяться парапсихологічні досліди над людьми для розробки досконалого виду зброї.

Військові, в особі полковника Сикисима, керівника проекту біологічних військових експериментів, входять в конфлікт з політичним крилом уряду. А в країні виникає релігійний культ надлюдини на ім'я Акіра, прихід якого, нібито, може вирішити всі проблеми Японії.

Акіра (1988) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Акира сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.