Фільми онлайн
Наруто 6 (2009)
-
Дивитися онлайн!

Наруто 6 (2009) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Наруто 6 (2009) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Наруто 6 (2009) онлайн
У П'яти країнах ніколи не переводяться персонажі, які бажають піднятися і досягти абсолютної влади за рахунок інших. На дворі черговий криза - синобі з Кровним даром почали пропадати з прихованих сіл Трави, Каменю, Хмари Піску. Не зворушена тільки село Листя, що викликає резонні підозри у решти чотирьох націй. Втім, розвідка Конохи швидко вирахувала, що сліди зниклих ведуть на гору Сумисэн. Ось тільки після запеклої і невдалої спроби добути інформацію, в небі над селом Листя з'явилася гігантська постать, яка сповістила початок нової Великої війни ніндзя.

Коноху в біді. Сусіди не слухають доводів розуму і стягують війська, а князь Країни Вогню наказує Цунадэ швидше знайти справжнього винуватця або приготуватися до знищення. Зібравши воєдино всі наявні відомості, Хатакэ Какаси вирішує пожертвувати собою заради існування села. Найкращі стратеги Листя і Піску не змогли знайти іншого плану, і, хоч з важким серцем, але схвалили його вибір. Але що значить холодна логіка проти одного-єдиного учня Какаси-сенсея, хлопця в помаранчевому, який не сприймає принцип «меншого зла»? Адже у світі Наруто перемагають ті, хто голосує серцем!

Наруто 6 (2009) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Наруто 6 сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.