Фільми онлайн
Босоногий Ген 2 (1986)
-
Дивитися онлайн!

Босоногий Ген 2 (1986) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Босоногий Ген 2 (1986) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Босоногий Ген 2 (1986) онлайн
Ген, маленький хлопчик, що втратив майже всю свою родину під час скидання американцями ядерної бомби на його рідне місто. По щасливій випадковості він виживає, але його батько, молодший брат і сестра згорають живцем у власному будинку, залишається тільки вагітна мати.

Ген шукає будь-які способи, щоб прогодуватися самому і знайти їжу мамі. Він зустрічає хлопчика, дуже схожого на свого рідного брата загиблого, і вони стають нерозлучними друзями.

Проходить три роки, і, здається, життя налагоджується, мама працює, а Ген ходить в школу, але наслідки ядерної катастрофи і радіації позначаються на здоров'ї матері, і їй стає погано, Ген будь-якими шляхами намагається їй допомогти і заробити величезну суму, потрібну на ліки, але як це зробити в країні, яка страждає від убогості, голоду і злочинності...

Босоногий Ген 2 (1986) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Босоногий Гэн 2 сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.