Фільми онлайн
Доля: Ніч сутички (2010)
-
Дивитися онлайн!

Доля: Ніч сутички (2010) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Доля: Ніч сутички (2010) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Доля: Ніч сутички (2010) онлайн
Після смерті приймального батька юний Сіро Емія жив-поживав на самоті у величезному маєтку. Виріс 16-річний хлопець добрим, працьовитим і господарським, бо був оточений турботою і увагою відразу двох дівчат - молодшої шкільної подруги Сакури Мато і вчительки Тайги Фудзимуры, формально - опікуна, насправді, - швидше старшої сестри. Все звалилося, коли Сіро дізнався, що рідне місто Фуюкі - арена магічною битви за Святий Грааль, яка повторюється раз на кілька поколінь. Ось тільки світ прискорюється, у результаті з останньої війни пройшло всього 10 років - і вже прийшла пора нової.

Згідно з давніми законами, «королівську битву» ведуть сім Майстрів-магів, кожен з яких викликає Слугу - одного з вічних героїв минулих або майбутніх епох. Останній залишився Майстер отримує Грааль - найбільший скарб, який виконує будь-які бажання. Правил немає, мета виправдовує засоби, вчорашній друг може виявитися суперником і без роздумів зрадити, вдарити в спину. Дізнавшись правду, Сіро стає перед важким вибором - піти, відмовитися від боротьби або ризикнути і поставити на карту все - невеликий (так він думає) магічний дар, гаряче серце, відчайдушне бажання врятувати всіх, хто йому доріг. Але останньою краплиною на чаші терезів честі і мужності стануть зелені очі з далекого минулого, засиявшие тієї самої ночі...

Доля: Ніч сутички (2010) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Судьба: Ночь схватки сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.