Фільми онлайн
Армитаж: Полиматрица (1996)
-
Дивитися онлайн!

Армитаж: Полиматрица (1996) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Армитаж: Полиматрица (1996) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Армитаж: Полиматрица (1996) онлайн
2046-й рік. Гучне вбивство відкриває завісу таємниці над існуванням кіборгів «третього типу» настільки складно організованих, що вони з легкістю можуть зійти за людей. Товариство стрясає спалах ненависті до андроїдам, певними колами вміло розпалюються - шовіністичні настрої.

Детективи Росс Силибус і Наомі Армитаж розплутують клубок урядових змов і вбивств на ґрунті використання секретних розробок. Ситуація різко ускладнюється, коли вороги дізнаються головний секрет Армитаж: вона теж Кіборг «третього типу»!

Армитаж: Полиматрица (1996) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Армитаж: Полиматрица сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.