Фільми онлайн
Спригган (1998)
-
Дивитися онлайн!

Спригган (1998) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Спригган (1998) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Спригган (1998) онлайн
Перед тим як зникнути назавжди, стародавня цивілізація розкидала по світу наділені величезною міццю артефакти. Захист цієї спадщини від зазіхань злих сил покладено в наші дні на секретну організацію «Аркам», що розташовує загоном елітних бійців-Спригганов.

Втручання Спригганов потрібно після того, як експедиція вчених випадково виявила в надрах гори Арарат Ноїв ковчег, вмістилище артефактів. Прознавшее про знахідку американське військове відомство намагається привласнити скарб і зняти давню друк, одночасно почавши полювання на відомих їм оперативників «Аркама».

Молодий Спригган по імені Ю, дивом залишився в живих після замаху, вирушає до Туреччини з метою покласти кінець операції Пентагону і убезпечити Ковчег. Сприггану доводиться діяти наввипередки з бойовиками американців - полукиборгами, справжніми надлюдьми, які не зупиняться ні перед чим, переслідуючи свою мету. Саме від Ю тепер залежить доля всієї цивілізації.

Спригган (1998) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Спригган сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.