Фільми онлайн
Казка про хвості феї: Жриця Жар-птиці (2012)
-
Дивитися онлайн!

Казка про хвості феї: Жриця Жар-птиці (2012) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Казка про хвості феї: Жриця Жар-птиці (2012) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Казка про хвості феї: Жриця Жар-птиці (2012) онлайн
Магією і боротьбою наповнені дні гільдії чарівників, які виконують найрізноманітніші замовлення. Одного разу до них в гільдію вчинив таке замовлення: «хочу, щоб ви зловили ватажка банди грабіжників, Гіса, влаштував гніздо в одному портовому містечку». Команда Нацу в передчутті високої нагороди береться за цю роботу.

Однак через допущену Люсі помилки вони втрачають Гіса - він йде у них прямо з-під носа. З-за провалу завдання Люсі падає духом, а на зворотній дорозі зустрічає загадкову дівчину Еклер і чарівну птицю Момон. З якоїсь невідомої причини Еклер втратила пам'ять, і єдине, що вона пам'ятає, це те, що вона неодмінно повинна доставити куди-то наявний у неї камінь фенікса.

Казка про хвості феї: Жриця Жар-птиці (2012) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Сказка о хвосте феи: Жрица Жар-птицы (фильм) сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.