Фільми онлайн
Залізобетон (2006)
-
Дивитися онлайн!

Залізобетон (2006) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Залізобетон (2006) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Залізобетон (2006) онлайн
Футуристичний світ Міста Багатств, в якому проживають двоє хлопчиків сиріт, побудований на найбільшому контрасті; іноді життя тут проявляє свої дари, деколи вона може обійтися вкрай жорстоко. Їх називають «Black & White».

На сході і заході вони охороняють своє місто. Вдень і вночі герої змушені поневірятися по вулицях, в пошуках способу заробити грошей. Але фарби згущуються, коли вони виявляються пов'язаними місією: битися і відвоювати у зловмисників, які мріють заволодіти владою в метрополісі, те, що вважається душею Міста і врятувати самих себе.

Залізобетон (2006) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Железобетон сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.