Фільми онлайн
Мисливець х Мисливець: Остання місія (2013)
-
Дивитися онлайн!

Мисливець х Мисливець: Остання місія (2013) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Мисливець х Мисливець: Остання місія (2013) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Мисливець х Мисливець: Остання місія (2013) онлайн
Після досить тривалих канікул, проведених з Kaito на природі, Гон і Киллуа повернулися в лоно цивілізації. Вони отримали від свого вчителя Вінга запрошення відвідати проводиться в Небесній арені турнір між майстрами двадцяти одного поверху, в числі яких буде ще один учень Вінга і товариш Гону і Киллуа за тренувань, Зуши. Не встиг турнір початися, а Гін з Киллуа - поспілкуватися з Биске і відвідати Нетеро, також прибули спостерігати за боями, - як у Небесній Арені почали коїтися дивні речі.

Таємничі люди в чорних плащах знерухомили Нетеро і взяли в заручники всіх, крім Гону, Киллуа, Курапики, що супроводжує пані Неон, і Леорию, запрошеного Вінгом в якості медика Зуши і заблукав недалеко від арени. Тепер тільки від них, мабуть, і залежить результат боротьби з рішуче налаштованими терористами, яким підвладна дивна і могутня сила, відома як «Він» і перевершує Нен у багатьох відношеннях. Проблема в тому, що потенціал Він - справжня загадка для Гону та його друзів, а Нетеро, давним-давно переміг єдиного користувача Він і сам не дуже впевнений в успіху мисливців.

Мисливець х Мисливець: Остання місія (2013) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Охотник х Охотник: Последняя миссия (фильм второй) сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.