Фільми онлайн
Лицарі Зодіаку: Легенда про святилище (2014)
-
Дивитися онлайн!

Лицарі Зодіаку: Легенда про святилище (2014) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Лицарі Зодіаку: Легенда про святилище (2014) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Лицарі Зодіаку: Легенда про святилище (2014) онлайн
З давніх часів йде боротьба між божествами з інших світів. Альпініст Вицумаса в Гімалаях знаходить щось незвичайне. У печері серед гір він знаходить древній обеліск Лицарів Зодіаку і ще якогось пораненого воїна і новонароджену дівчинку. Як виявилося це дівчинка втілення богині Афіни. Воїн переніс її на Землю, щоб врятувати, але він помирає.

Саорі росла в сім'ї Вицумаса до шістнадцяти років і зовсім не знала про своїх можливостях. Але в день свого шістнадцятого дня народження дізнається про свою унікальну силі, яка називається «космо», її вона отримує з різних куточків Всесвіту. З допомогою цієї сили та підтримується мир на нашій планеті. Боротьба за богиню Афіну йшла багато тисячоліть, але на її стороні б'ються воїни Зодіаку. Але незабаром Афіні буде загрожує велика небезпека. Чи зможуть Лицарі Зодіаку врятувати її?

Лицарі Зодіаку: Легенда про святилище (2014) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Рыцари Зодиака: Легенда о святилище сезон серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.