Фільми онлайн
Кордон (2017)
HD
Оригинал
Дивитися онлайн!

Кордон (2017) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Кордон (2017) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Кордон (2017)
У Михайла є все. Все, крім любові, і його це влаштовує. Але ось він зустрічає ЇЇ, і все, чого він домігся в цьому житті, рушиться в одну мить. Не всі вміють любити. Не кожному дано любити... Щоб здобути право на любов, Михайло отримує можливість переміщатися в часі. Туди, де немає кредиток і гаджетів, де гинуть мільйони людей, і перетворюються в руїни міста. Тепер, щоб не зійти з розуму і залишитися в сьогоденні, йому доведеться прийняти правила небезпечного екзистенціального квесту.
 

Дивитися онлайн фільм Кордон (2017) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Відеоплеєр
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Кордон (2017)
vod.com.ua © 2018.